Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

AURERO
Serce usług medycznych i innowacji w medycynie

Dynamiczny rozwój innowacji w medycynie opiera się o dwa ważne trendy: analizę danych i używanie technologii w celu poprawienia skuteczności leczenia oraz budowanie pozytywnego doświadczenia pacjenta w procesie terapii.

Chcemy zmieniać medycynę na świecie poprzez dostarczanie jednego rozwiązania, które:

Serce usług medycznych i innowacji w medycynie
Ułatwia kompleksowe zarządzanie i integracje nowoczesnych technologii w placówkach medycznych
Ułatwia kompleksowe zarządzanie i integracje nowoczesnych technologii w placówkach medycznych
Wspomaga lekarzy w podejmowaniu właściwych decyzji terapeutyczych
Wspomaga lekarzy w podejmowaniu właściwych decyzji terapeutyczych
Daje dostęp pacjentom do nowoczesnych usług medycznych online
Daje dostęp pacjentom do nowoczesnych usług medycznych online
Poznaj Aurero

Leadership team

Za oprogramowaniem Aurero stoją eksperci z branży healthcare, którzy na co dzień zajmują się cyfryzacją placówek medycznych oraz wdrażają w zagadnienia związane z EDM. Founderem i CEO Medily (Aurero) jest lek. med. Patryk Ogórek - lekarz, pasjonat kodowania oraz wieloletni manager komercyjnego centrum medycznego, który zbudował system do zarządzania placówką medyczną w oparciu o swoje doświadczenie oraz kompetencje.

Patryk Ogórek
lek. med.
Patryk Ogórek
CHIEF EXECUTIVE
OFFICER /FOUNDER

Patryk łączy kompetencje programisty, lekarza i managera w obszarze usług medycznych. Jest pomysłodawcą i twórcą pierwszej wersji systemu Aurero. Od 2009 tworzył i rozwijał koncepty biznesowe z pogranicza technologii, gamingu i usług medycznych.

Czytaj więcej

aurero logo misja

Nasza misja

Wierzymy, że integracja nowoczesnych technologii oraz danych pozwala skuteczniej i szybciej leczyć pacjentów, a dzięki temu budować stabilny dochodowy biznes medyczny.

Aurero to kompleksowy system dla podmiotów medycznych, który pomaga zarządzać i organizować pracę właścicieli, managerów i lekarzy w podmiotach medycznych, co przekłada się na jakość usług medycznych, która jest kluczową wartością dla pacjenta.

Jesteśmy partnerem technologicznym dla placówek medycznych, wprowadzamy realną zmianę w jakości usług medycznych. Pomagamy naszym klientom otwierać nowe możliwości wpływające na wzrost biznesu oraz skracanie ścieżki leczenia pacjenta.

Oprogramowanie Aurero oparte jest o filozofię “OPEN SOURCE”. Skupiamy się na rozwijaniu technologii otwartej na: innowacje w rynku med-tech, integracje z partnerami oraz podążaniem za prawodawstwem w rynku zdrowia.

System Aurero to kompleksowa odpowiedź na najważniejsze potrzeby placówek medycznych:

  • Otwarcie się na innowacyjne rozwiązania dla personelu i pacjentów
  • Lepszy PATIENT EXPERIENCE, na którym zbudowana jest marka i reputacja naszych partnerów
  • Długofalowa przewaga konkurencyjna oparta na technologii
  • Bezpieczniejsze procesy
  • Skalowalna technologia umożliwiająca rozwój biznesu medycznego
  • Optymalizacja zasobów i kosztów
System Aurero to kompleksowa odpowiedź na najważniejsze potrzeby placówek medycznych:
Dzięki systemowi Aurero lekarze oraz personel placówki medycznej mogą skupić się na najważniejszym - na zdrowiu i pozytywnym doświadczeniu pacjenta.
Nasze rozwiązania odciążają medyków z prac administracyjnych i papierologii. Rejestracja Medyczna zyskuje cenny czas dzięki automatyzacji procesu obsługi pacjenta. Intuicyjny interfejs i automatyczne, przeprowadzane w tle aktualizacje systemu sprawiają, że użytkownicy nie muszą się martwić o kosztowne wdrożenia i angażowanie pomocy technicznej. Chcemy, aby cyfryzacja placówek medycznych odbywała się możliwie harmonijnie i płynnie.