Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w Aurero

Prosta i szybka obsługa EDM to gwarant komfortowej i sprawnej pracy w gabinecie lekarskim i przychodni. Program do EDM Aurero usprawnia pracę lekarzy i zapewnia zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Przekonaj się osobiście, że Elektroniczna Dokumentacja Medyczna od Aurero to kompleksowe narzędzie, z którego warto korzystać!

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w Aurero
Twórz własne szablony e-dokumentów

Twórz własne szablony e-dokumentów

Korzystaj z wglądu doKarty Pacjenta i wyników badań

Korzystaj z wglądu doKarty Pacjenta i wyników badań

Wystawiaj e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

Wystawiaj e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

Obsługuj pacjenta w gabinecie lekarskim sprawnie i komfortowo z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną Aurero

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna Aurero pozwala lekarzowi skupić się na pacjencie, czyniąc powtarzalne czynności prostymi i szybkimi.

Szybki dostęp do Karty PacjentaSzablony ułatwiające pracęe-recepta, e-zwolnienie,e-skierowanie – jeden klikRzetelne raportowanie Zdarzeń Medycznych
1

Szybki dostęp do Karty Pacjenta

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna Aurero pozwala na szybkie uzyskanie dostępu do kompletnej dokumentacji medycznej i poszerzenia swojej wiedzy o pacjencie bez potrzeby przeklikiwania się do innego miejsca w systemie.
2

Szablony ułatwiające pracę

Sprawnie i elastycznie przeprowadzisz wizytę dzięki Twoim własnym szablonom kart, dostosowanym do potrzeb Twojej specjalizacji.
3

E-recepta, e-zwolnienie,
e-skierowanie – jeden klik

Szybko wystawisz e-dokumenty dostosowane do Twoich potrzeb, na Twoich własnych szablonach, z poziomu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Aurero.
4

Rzetelne raportowanie Zdarzeń Medycznych

Po zakończonej wizycie, system Aurero automatycznie udostępni Zdarzenie Medyczne w platformie P1 systemu e-zdrowie. Nie musisz się o to martwić.

Lekarze korzystający z EDM Aurero najbardziej cenią

EDM Aurero to mniej klikania, mniej szukania, mniej pisania, a więcej czasu poświęconego pacjentowi
Szybkość obsługi pacjenta w gabinecie

EDM Aurero to mniej klikania, mniej szukania, mniej pisania, a więcej czasu poświęconego pacjentowi

Elastyczne tworzenie szablonów dokumentów

W Aurero tworzysz tylko raz szablony dokumentów zgodnie z własnymi potrzebami, aby sprawnie móc z nich korzystać podczas wizyty. Wzmocnisz swój wizerunek dzięki dokumentom w identyfikacji wizualnej Twojej placówki.

EDM Aurero jest wygodna w użytkowaniu

W EDM Aurero masz wszystko, czego potrzebujesz, aby obsłużyć pacjenta w gabinecie. Od wglądu w historię leczenia, po wygodne wystawianie e-recept, e-zwolnień i e-skierowań na własnych szablonach dokumentów.