Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Poznaj ludzi z pasją, pracuj zdalnie z dowolnego miejsca, twórz wyjątkowy produkt

FAQ - często zadawane pytania

Poznaj ludzi z pasją, pracuj zdalnie z dowolnego miejsca, twórz wyjątkowy produkt

Jak wygląda kwestia przechowywania danych? Kto utrzymuje serwery?

Dane przechowywane są na naszych prywatnych serwerach w trzech krajach: we Francji, w Niemczech oraz w Holandii (w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów wewnętrznych w danym kraju, wciąż pozostają dwie kopie zapasowe w pozostałych krajach). Bezpieczne przechowywanie danych to dla nas kwestia priorytetowa.

Czy system jest na bieżąco aktualizowany?

W systemie Aurero aktualizacje odbywają się automatycznie. Jest to proces niezauważalny dla użytkowników, gdyż przebiega w tle. Bez żadnych kosztów wdrożeń i angażowania personelu technicznego. Dzięki temu nasi partnerzy są zawsze na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem e-usług medycznych w Polsce.

Jak mogę skontaktować się z supportem Aurero?

Wspieranie naszych Klientów jest naszą największą wartością. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 jesteśmy dostępni dla wszystkich Klientów na naszym czacie oraz poprzez email. Co więcej, przy wyborze planu ENTERPRISE zapewniamy priorytetowe wsparcie, czyli 4-godzinny czas pierwszej odpowiedzi na pytanie Klienta. Każdy Klient ma również możliwość umówić się z naszym specjalistą technicznym na indywidualną rozmowę przez kalendarz online.

Jak działa wsparcie techniczne?

Aurero oferuje długofalowe wsparcie i bezpłatną pomoc techniczną. Nasi użytkownicy są pod stałą opieką działu Customer Success, a ich sugestie pozwalają na rozwój funkcjonalności zgodnie z ich realnymi potrzebami. Wszelkiego rodzaju problemy techniczne są możliwie najszybciej naprawiane przez nasz zespół IT, który czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem systemu. Więcej informacji o dożywotnim wsparciu technicznym znajdziesz na naszym blogu.

Czy system Aurero można zintegrować z portalem Znany Lekarz?

Tak, istnieje możliwość integracji oprogramowania Aurero z platformą Znanylekarz.pl – jako jedni z nielicznych producentów oprogramowania medycznego na rynku nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

Z jakich dodatkowych usług wdrożeniowych mogę skorzystać?

Mamy szeroki wybór usług wdrożeniowych, m.in:

  • szkolenie personelu;
  • migrację danych;
  • pełna konfiguracja systemu + weryfikacja poprawności do 3 protokołów wprowadzonych do systemu;
  • dedykowany konsultant;
  • kompleksowa usługa wdrożeniowa.

Usługi wdrożeniowe są dobierane na podstawie potrzeb oraz wymagań Klienta.

Czy są inne modele rozliczeń?

Oferujemy dwa modele rozliczeń: subskrypcję roczną (płatność z góry na rok) lub subskrypcję miesięczną (płatność raz w miesiącu). W trakcie trwania subskrypcji istnieje możliwość jej modyfikacji (zmiany planów oraz modułów). Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może zawsze dostosowywać funkcjonalności oprogramowania zgodnie do swoich zmieniających się potrzeb.

Jaka jest cena systemu?

Cena systemu różni się w zależności od wybranego planu (BASIC, ESSENTIAL, ENTERPRISE) oraz od ilości użytkowników, którzy będą korzystali z systemu. Dzięki modułowej budowie oprogramowania istnieje możliwość dokupienia dodatkowych funkcjonalności nieobjętych w planach, takich jak m.in.: integracja z drukarką fiskalną lub płatności online. W zależności od potrzeb możemy również dostosować funkcjonalności bądź wprowadzić dodatkowe modyfikacje. W tym przypadku obowiązuje indywidualna wycena.

Czy Aurero posiada terminarz graficzny?

Tak, nasz system Aurero 2.0 posiada bardzo przejrzysty oraz intuicyjny kalendarz graficzny.

Jak działa raportowanie zdarzeń medycznych?

Raportowanie zdarzeń medycznych następuje automatycznie po zakończeniu wizyty. Wszystkie wymagane zdarzenia medyczne są wysyłane do Platformy P1.

Czy oprogramowanie Aurero można zintegrować z Platformą P1?

Tak, Aurero posiada pełną integrację z platformą P1, dzięki czemu dostępne jest raportowanie zdarzeń medycznych oraz wystawianie e-recept, e-skierowań oraz e-zwolnień.

Czy rejestrację online można zaimplementować na swojej stronie? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

Istnieją dwie możliwość implementacji rejestracji online na własnej stronie internetowej. Opcja prosta polega na dodaniu przycisku / linku odsyłającego pacjenta na subdomenę Lekarz.Cenrer. W tym przypadku całą konfigurację można  wykonać w programie Aurero. Drugą możliwością jest wykorzystanie API rejestracji online.  Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość udostępnienia funkcjonalności bezpośrednio na swojej stronie i dostosowania jej zgodnie ze swoim brandem oraz kolorystyką.

Czy za pomocą systemu Aurero można uruchomić rejestrację online?

Tak, jest nią dedykowana platforma Lekarz.Center.

Czy system Aurero oferuje wewnętrzny moduł telemedycyny?

Tak, Aurero posiada dedykowaną platformę Lekarz.Center, która umożliwia placówkom medycznym udostępnienie rejestracji online wraz z modułem telemedycyny. Dzięki tej platformie placówka może świadczyć teleporady dla pacjentów poprzez 3 kanały komunikacji: czat, telefon oraz video.

Sprawdź, jak Aurero usprawnia działanie placówki medycznej. Skorzystaj z bezpłatnej wersji demonstracyjnej.


Sprawdź, jak Aurero usprawnia działanie placówki medycznej. Skorzystaj z bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

Sprawdź, jak Aurero usprawnia działanie placówki medycznej. Skorzystaj z bezpłatnej wersji demonstracyjnej.