11.1.2022

Wejdź w 2022 rok z bezpłatną platformą telemedyczną od Aurero!

Wróć do wszystkich wpisów

Rok 2022 zapowiada dalszy dynamiczny rozwój telemedycyny. Chcemy, aby nasi klienci mogli czerpać zyski z nowoczesnych rozwiązań telemedycznych, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę styczniową. Tylko do końca miesiąca decydując się na plan ESSENTIAL lub ENTERPRISE Twoja placówka zyska bezpłatny dostęp do telemedycyny od Aurero na cały bieżący rok.

Telemedycyna od Aurero pozwala na przeprowadzanie w pełni zdalnych konsultacji lekarskich.

Zyskaj!

  • Nowoczesny Portal Pacjenta umożliwia rejestrację wizyt online;
  • Platforma telemedyczna pozwala na prowadzenie konsultacji za pomocą trzech kanałów komunikacji: telefonu, czatu oraz video bezpośrednio z widoku EDM;
  • Wygodny dostęp do programu z dowolnego urządzenia – to możliwość prowadzenia telekonsultacji – gdziekolwiek znajduje się lekarz.

Umów spotkanie w dogodnym terminie z ekspertem Aurero

UMÓW PREZENTACJĘ

Począwszy od uruchomienia Portalu Pacjenta umożliwiającego rejestrację wizyt online, przez integrację płatności internetowych PayU (dodatkowa jednorazowa płatność w wysokości 199 zł), aż po możliwość przeprowadzania telekonsultacji za pomocą trzech kanałów komunikacji.

Dzięki Aurero z dowolnego urządzenia, bezpośrednio z karty pacjenta możesz przeprowadzić e-wizytę telefonicznie, na czacie lub przez konferencję video. Po zakończonych konsultacjach w prosty sposób lekarz może wystawić e-zwolnienie, e-receptę oraz e-skierowanie, a program automatycznie zaraportuje Zdarzenie Medyczne do systemu P1.

Twój personel medyczny i Twoi Pacjenci mogą już teraz zyskać wygodę i bezpieczeństwo z bezpłatną telemedycyną od Aurero. Skorzystaj ze specjalnej oferty decydując się do 31 stycznia na jeden z planów przeznaczonych dla przychodni i klinik.

Chcesz poznać lepiej system Aurero?

Dowiedz się więcej o platformie telemedycznej Aurero

ODKRYJ NOWOCZESNĄ TELEMEDYCYNĘ

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/magdalena-simko/30min?month=2024-07
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.