22.4.2020

Solidne wdrożenie systemu dla placówki medycznej gwarancją efektywnej pracy

Wróć do wszystkich wpisów

Decyzja zapadła – zdecydowałeś się na wdrożenie w Twojej placówce systemu do zarządzania – dla efektywnej i wydajnej pracy. Przekonała Cię kompleksowość systemu, wielość funkcji, mających ułatwić codzienną pracę całemu Twojemu personelowi. A jednak ciągle obawiasz się, że Ty lub Twoi pracownicy, przyzwyczajeni do poprzedniego rozwiązania, które było prostsze, bo nie dawało tak wielu możliwości, nie poradzą sobie z obsługą. Twoje obawy są zrozumiałe. Każda zmiana wymaga wysiłku, nauki czegoś nowego i poświęcenia pewnych rzeczy, kosztem nowych. Tych poświęceń bywa wiele. W tym przypadku Ty i Twój personel jesteście zmuszeni poświęcić swój czas. Musicie także zrezygnować z czegoś, co już znacie i wydaje Ci się, że skoro do tej pory działało, to może nie warto brnąć w coś nowego. Nowe, nieznane – zawsze stanowi ryzyko niepowodzenia. Wdrożenie systemu dla placówki medycznej to z pewnością nie jest proste zadanie.

Nowe oprogramowanie… i co dalej?

Użytkownicy Auerero, którzy korzystali z wielu systemów, mających wspomóc ich w niełatwej sztuce zarządzania przychodnią i zautomatyzować procesy, często przedstawiają nam swoje poprzednie doświadczenia ze zmianą oprogramowania lub rozpoczynaniem pracy z programem w ogóle. Zamiast porządkować i organizować pracę placówki, nowe rozwiązania wnosiły ze sobą dezorganizacyjny chaos. Pracownicy rejestracji, lekarze, menedżerowie – wszyscy próbowali skonfigurować nowy program, nauczyć się jego obsługi, ale najczęściej nie byli w stanie sobie z tym poradzić. W efekcie oprogramowanie nie spełniało swoich zadań.
W niektórych przypadkach wdrożenie oznaczało godziny dodatkowo płatnych szkoleń dla wszystkich pracowników, a w efekcie wiele nieprzewidzianych wcześniej kosztów, bez rzeczywistej poprawy komfortu pracy. Co więcej, każdy najmniejszy błąd wymagał zaangażowania pomocy informatycznej spoza placówki, co okazywało się być co najmniej kłopotliwe. Mnóstwo utopionych kosztów i wiele straconego czasu.

Wdrożenie nowego systemu dla placówki medycznej może wyglądać zupełnie inaczej

Jeśli doświadczenie opisane powyżej nie jest Ci obce, nic dziwnego, ze i tym razem obawiasz się, aby historia nie powtórzyła się w Twojej placówce. Szukasz ukrytych kosztów wdrożenia. Nie wierzysz, że może być ono nie tylko darmowe, ale też znacznie prostsze. Kalkulujesz możliwość podjęcia współpracy z informatykiem, który wesprze Cię we wdrożeniu i będzie odpowiadał na zgłoszone przez Twoich pracowników problemy.

Zapomnij o takim rozwiązaniu!

Najlepszym wsparciem dla Ciebie, gdy wprowadzasz do placówki nowy system, jest pełne wdrożenie i opieka, które powinny być oferowane przez producenta. Dlatego, decydując się na zakup programu dla Twojej placówki zapytaj, czy producent oferuje takie wdrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Jak wygląda wdrożenie do pracy z programem Aurero

Pomagamy placówkom przejść przez proces zmiany oprogramowania. Możesz liczyć na wsparcie w migracji danych z dotychczasowego oprogramowania. Zapewniamy również bezpłatne wdrożenia, podczas których nowi użytkownicy poznają nowy system, w którym będą pracować. Czujemy się odpowiedzialni za odpowiednie przygotowanie Twojej placówki do pracy z naszym systemem. Dlatego podczas szkolenia z obsługi programu, realizowanego w formie webinaru, nasz dedykowany specjalista ds. wdrożeń i szkoleń pomaga użytkownikom w konfiguracji początkowych ustawień oraz pozwala zapoznać się z możliwościami, jakie kryją w sobie poszczególne funkcjonalności w systemie Aurero. Dzięki temu Twoja placówka w pełni wykorzysta cały wachlarz nowych możliwości systemu i będzie mogła pracować wydajniej w każdym punkcie. Wsparciem do szkolenia jest zestaw poradników dedykowanych użytkownikom Aurero. To nieoceniona pomoc, nie tylko podczas konfiguracji systemu, ale także w czasie codziennej pracy z programem. Dzięki ogólnodostępnej bazie wiedzy, Ty i Twój personel możecie rozwiązywać samodzielnie problemy pojawiające się podczas pracy.

Technologia rozwiązania w chmurze eliminuje konieczność fizycznej obecności informatyka przy każdym pojawiającym się podczas pracy problemie. Dział obsługi klienta i dział techniczny zdalnie rozwiązują zgłaszane przez Ciebie problemy.

Zostań administratorem Twojego systemu lub wyznacz do tego odpowiednią osobę w Twojej placówce

Wdrożenie systemu dla placówki medycznej kojarzone jest przez wielu menedżerów z długim procesem i koniecznością pomocy informatyka. Jednak wcale nie potrzebujesz wsparcia informatycznego, aby skonfigurować nowy program dla Twojej placówki. Podczas szkolenia dla administratora dowiesz się, jak skonfigurować Aurero i przygotować system do pracy. Ale to tylko część roli administratora. Będzie on również odpowiedzialny za codzienną obsługę programu, wprowadzanie do systemu nowych użytkowników i konfigurację ustawień. Szkolenie w pełni przygotuje administratora do nowej roli.

Wyznacz osobę, która jako trener zostanie przez nas przeszkolona, a następnie przekaże wiedzę całemu personelowi placówki

Proponujemy niecodzienne podejście do wdrożeń, które sprawdziliśmy w wielu placówkach, i o którym wiemy, ze zdaje egzamin – szkolenie dla trenera. Wdrażamy Ciebie lub wyznaczoną przez Ciebie osobę w obsługę systemu. Trener, podobnie jak administrator, nabywa wiedzę o bieżącej obsłudze systemu. Wie, co kryją w sobie wszystkie funkcjonalności, jak z nich korzystać, gdzie szukać odpowiedzi na pytania. Jest w pełni przygotowany do codziennej pracy.

Korzystaj z bazy wiedzy i zadawaj pytania

Poradniki opisujące kolejne kroki w systemie oraz poszczególne funkcjonalności i sposób korzystania z nich to skarbnica wiedzy dla każdego użytkownika. Warto odesłać do niej cały personel. W Aurero baza wiedzy jest dostępna dla każdego i w każdej chwili. Zaznajomienie personelu z nowym rozwiązaniem jest niezbędne dla zadowalających efektów pracy z nim! Wymaga niewielkiego wysiłku ze strony każdego pracownika, a rezultaty są tego warte. W naszej bazie wiedzy, którą ciągle rozbudowujemy, każdy użytkownik oprogramowania znajdzie odpowiedzi na większość pytań.

Zobacz bazę wiedzy dedykowaną użytkownikom Aurero.

Zdarzają się jednak pytania, na które nie ma odpowiedzi w poradnikach. Zachęcamy wówczas użytkowników do korzystania z wbudowanego czatu z naszym konsultantem lub wysłanie wiadomości e-mail z zapytaniem.  Pytania możesz zadawać również przy okazji pierwszych szkoleń. Po webinarach zawsze prowadzimy sesję Q&A, podczas której Ty zadajesz pytania, a nasz specjalista odpowiada na nie. Wygodne, prawda?

Wprowadź zmiany bezboleśnie

Z szerokim wsparciem i procesem wdrożeniowym, jaki proponujemy naszym użytkownikom, rozpoczęcie pracy z nowym programem przebiega dla Twojej placówki bez żadnego ryzyka. Personel, odpowiednio wdrożony, doceni zmiany i szybko zauważy poprawę wydajności pracy oraz oszczędność czasu na czynnościach, które system automatyzuje.

Wypróbuj Aurero za darmo i poznaj nasze wsparcie wdrożeniowe już podczas korzystania z wersji testowej!

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.