15.10.2021

Proste wystawianie e-recept Rpw na leki recepturowe w systemie Aurero

Wróć do wszystkich wpisów

System Aurero jako jeden z nielicznych na rynku oprogramowania medycznego pozwala na szybkie i proste wystawianie recept Rpw na leki recepturowe. Tylko w taki sposób istnieje możliwość m.in wystawiania recepty na medyczną marihuanę. To znaczące ułatwienie dla klinik i przychodni stosujących medycynę konopną.

Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z klinikami stosującymi leczenie konopiami nasi specjaliści znają doskonale proces działania oraz proces prawny w zakresie medycznej marihuany. Zwłaszcza dla nowych placówek działających w obszarze medycyny konopnej, a także tych o standardowym profilu, chcących uzupełnić procesy terapeutyczne medyczną marihuaną, automatyzacja wystawiania recept Rpw na leki recepturowe i doradztwo odnośnie sprawnej obsługi pacjenta w gabinecie lekarskim, mogą okazać się nieocenione.

Moduł EDM z możliwością szybkiego wystawiania recept Rpw na leki recepturowe jest jedną z wielu funkcjonalności pokrywających potrzeby nowoczesnego ośrodka leczniczego. W najpopularniejszym planie subskrypcji oprogramowania medycznego Aurero placówki zyskują dostęp do modułu trzykanałowej telemedycyny, zintegrowanego systemu płatności internetowych oraz w pełni modyfikowalnego portalu pacjenta, który umożliwia uruchomienie rejestracji wizyt online. To istotnie poszerza i ułatwia możliwość dotarcia do pacjentów, którzy już w dobie pandemii przyzwyczaili się do korzystania z usług medycznych z dowolnego miejsca.

Oparcie modelu dystrybucji systemu Aurero o chmurę obliczeniową pozwala na dostosowanie funkcjonalności dla najbardziej wymagających podmiotów medycznych. Dzięki temu istnieje możliwość przygotowania cyfrowego formularza, który automatycznie utworzy konto pacjenta uzupełnione o niezbędne dane, co w dużym stopniu ułatwi lekarzom przeprowadzenie wywiadu chorobowego.

Pełna automatyzacja obsługi pacjenta wymagającego e-recepty Rpw na leki recepturowe to znacząca poprawa komfortu pracy lekarza i mniejsze obciążenie medyków pracami administracyjnymi. Dzięki temu Twój ośrodek będzie mógł wydatnie podnieść jakość świadczonych usług leczniczych, a pacjentom umożliwi dostęp do tanich, nowoczesnych usług medycznych (również online).

Już teraz możesz wypróbować bezpłatnie kompleksowe oprogramowanie medyczne Aurero wypełniając poniższy formularz:

Liczba użytkowników*Indywidualna praktyka / Gabinet 1-osobowyOd 2 do 10Od 10 do 30Powyżej 30

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medily Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych i kontakt za pośrednictwem telefonu, e-mail lub sms. Zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w każdej chwili.

Jak wystawić receptę Rpw na leki recepturowe w aplikacji medycznej Aurero?

Wystawienie recepty Rpw na leki recepturowe w systemie Aurero jest bardzo łatwe. W zasadzie nie różni się niczym od wystawienia standardowej recepty na leki recepturowe.

Lekarz przepisuje jeden lek recepturowy, uzupełnia jego nazwę, podaje skład leku i wpisuje ilości substancji. Może zapisać lek jako szablon, aby następnym razem nie powtarzać całej czynności od początku. Jedyną różnicą jest oznaczenie recepty flagą Rpw. To takie proste!

Jeżeli masz pytania dot. oprogramowania medycznego Aurero lub funkcjonalności wystawiania recept na leki recepturowe Rpw, odpowiedzi chętnie udzieli Ci jeden z naszych specjalistów. Zapisz się na indywidualną prezentację w dogodnym terminie poprzez kalendarz online.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.