12.3.2019

Program dla gabinetu stomatologicznego

Wróć do wszystkich wpisów

Aurero to innowacyjny system dedykowany gabinetom lekarskim, w tym gabinetom stomatologicznym. Wdrożenie systemu Aurero w gabinecie stomatologicznym pozwala m.in. na unowocześnienie przebiegu wizyt, usprawnienie rejestracji pacjentów przy odczuwalnym zaoszczędzeniu czasu.

Aurero w gabinecie stomatologicznym – Korzyści dla lekarzy

Aurero jest rozwiązaniem idealnie nadającym się dla lekarzy, którzy cenią sobie komfort pracy i oszczędność czasu. Warto zacząć od tego, że system Aurero jest całkowicie bezpieczny – nie ma możliwości utraty danych przechowywanych na serwerach. Co prawda coraz rzadziej spotykamy już placówki medyczne, w których rejestratorki zapisują dane na kartkach, lecz wciąż większość z nich nie może się nazwać gabinetem stomatologicznym, godnym XXI wieku.

Zacznijmy jednak od początku. Dlaczego warto skorzystać z Aurero?

1. Prowadzenie stomatologicznej karty pacjenta online

Szybki sprawny dostęp do całej historii choroby pacjenta oraz do dokumentacji badań.

2. Rejestracja pacjentów online

Dzięki dostępnej w systemie Aurero możliwości rejestracji online nie ma konieczności odbierania telefonów i umawiania wizyt.

3. System powiadomień

Aurero sam dzwoni do pacjenta i poprosi o potwierdzenie lub odwołanie umówionej wizyty. Program wysyła także SMS-y z przypomnieniem o wizycie, dzięki czemu w niektórych przypadkach, udaje się “odzyskać” aż do 40% utraconych wizyt.

4. Terminarz wizyt

O wiele wygodniejszy od tradycyjnego, zintegrowany ze wszystkimi innymi funkcjami, których potrzebuje nowoczesny gabinet stomatologiczny.

5. eRecepty

O eReceptach pisaliśmy już nieco szerzej. Należy jednak ten fakt podkreślać. Już za kilka lat tradycyjne recepty wyjdą zupełnie z użycia. Już dziś przechowujemy ponad 90% dokumentów w telefonie. Oprócz dowodu osobistego i prawa jazdy, de facto potencjalny pacjent nie musi mieć ze sobą nic innego. Niestety medycyna robi pacjentom jeszcze nieco pod górkę. Bycie nowoczesnym gabinetom doceniają szczególnie młodzi ludzie, którzy przecież w dużej mierze zasilają budżet gabinetów stomatologicznych.

6. Rozliczenia z NFZ

Tak! Nasz system jest również gotowy, by ułatwić całemu Twojemu gabinetowi pracę i w możliwie jak największym stopniu zminimalizować biurokrację.

7. Wywiad stomatologiczny

Naprawdę nie potrzebujesz dziesiątek programów. Nie potrzebujesz osobnego programu do zarządzania zespołem, nie potrzebujesz także osobnego narzędzia do umawiania wizyt itd. To, z czego jesteśmy szczególnie dumni, to wprowadzenie dedykowanej funkcji dla gabinetu stomatologicznego.

Aurero w gabinecie stomatologicznym – Korzyści dla pacjentów

Każdy pacjent korzystający z systemu Aurero może mieć stały dostęp do swojego konta, gdzie w szybki sposób może sprawdzić swoją e-kartę, a także zakres przeprowadzonych dotychczas badań. Użytkownicy systemu Aurero mogą także liczyć na pomoc wsparcia technicznego 24 godziny na dobę. Dużym ułatwieniem jest także w nagłych sytuacjach możliwość odwołania wizyty przy użyciu aplikacji, bez konieczności telefonowania do gabinetu.

Chcesz wypróbować Aurero? Wypełnij formularz kontaktowy.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.