21.10.2021

Poznaj nowe funkcjonalności elektronicznego terminarza Aurero dla rejestracji medycznej

Wróć do wszystkich wpisów

Terminarz jest bijącym sercem każdego ośrodka zdrowia. System Aurero spełnia unikalne potrzeby podmiotów z branży medycznej. Funkcjonalności kalendarza zostały od podstaw stworzone z myślą o codziennej pracy rejestracji medycznej oraz lekarzy. Dzięki temu obsługa pacjentów może przebiegać sprawniej, personel zaoszczędzi czas, a komunikacja z lekarzami może odbywać się zupełnie zdalnie.

Sprawna komunikacja oraz automatyzacja na każdym etapie obsługi pacjenta to podstawa renomy nowoczesnej placówki medycznej. Elektroniczny kalendarz wizyt powinien być możliwie elastyczny i dostosowany do realnych potrzeb. Dlatego zgodnie z sugestiami naszych partnerów nieustannie rozwijamy jego możliwości.

Najnowsza odsłona terminarza Aurero została wzbogacona o kolejne funkcjonalności, które pozwolą optymalnie wykorzystać harmonogram pracy przychodni oraz klinik:

Możliwość zapisywania pacjenta do specjalisty, nawet gdy dany termin jest już zajęty przez innego pacjenta bądź personel nie jest w danym momencie dostępny.

Dzięki takiemu rozwiązaniu rejestracja może umówić pacjenta bez konieczności definiowania dodatkowego harmonogramu lub zapisywania chęci wizyty na karteczkach. Lekarz ma dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu. W Aurero zdecydowanie lubimy porządek i brak papierologii.

Blokowanie gabinetu we wskazany przedziale czasowym.

Chaos organizacyjny? Nie z Aurero! Uporządkuj rezerwacje gabinetów z wygodnym podglądem zajętości z poziomu widoku kalendarza.

Planowanie dyżurów w dni wolne.

Twoja placówka jest nieczynna, a twój obecny program blokuje możliwość dodawania grafiku? W Aurero rozumiemy, że lekarze poza standardowymi godzinami pracy mogą pełnić dyżur i świadczyć usługi dla pacjentów. W nowym terminarzu Aurero bez problemu ustawisz harmonogramy (jednorazowe lub cykliczne) bez zmian podstawowych danych placówki.

Nowy terminarz Aurero jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb placówek medycznych. Zapraszamy do jego bezpłatnego wypróbowania w wersji demo. Wystarczy wypełnić poniższy formularz:


Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.