1.2.2022

Podsumowanie aktualizacji Aurero 2.0 w styczniu 2022. Odkryj nowe możliwości systemu!

Wróć do wszystkich wpisów

Styczniowa aktualizacja wprowadza szereg zmian w najnowszej wersji systemu Aurero. Nowe funkcjonalności znacząco ułatwią pracę oraz rozszerzą możliwości działania placówek medycznych. Nowe wydanie wprowadza między innymi wyczekiwaną możliwość płatności internetowych PayU oraz integrację terminarza Aurero z portalem ZnanyLekarz.pl.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o zmianach w systemie Aurero 2.0.

Bezpłatna integracja terminarza wizyt Aurero z portalem ZnanyLekarz.pl

Dzięki współpracy z serwisem ZnanyLekarz.pl i zaimplementowaniu mechanizmu synchronizacji terminów w najnowszej wersji systemu Aurero użytkownicy mogą wystawić grafiki swoich specjalistów w dodatkowym kanale komunikacji i pozyskiwać nowych pacjentów.

Zarządzający placówką medyczną może zdecydować, którzy lekarze i usługi będą dostępne na portalu ZnanyLekarz.pl. Pacjenci mogą wygodnie zarejestrować i opłacić wizytę, a system Aurero na bieżąco, automatycznie zsynchronizuje wszystkie informacje w terminarzu.

Udostępniamy mechanizmy konfiguracji integracji, tak aby jeszcze efektywniej móc zarządzać terminarzem oraz cennikiem usług w Twojej placówce i zadbać o pełne obłożenie terminów.

Poznaj czas trwania wizyt i ich koszt już na etapie rejestracji

Najnowsza wersja systemu wprowadza ułatwienie dla wszystkich placówek medycznych, które potrzebują posiadać szczegółowe informacje o zarejestrowanej wizycie. System Aurero umożliwia w formatce rejestracji wprowadzenie usług lub badań pacjenta pobranych bezpośrednio z cennika. Zaczytują się nie tylko ich ceny, ale również czas ich trwania.

Końcowy czas umówionej wizyty dostosowany zostaje do wybranych zmiennych. Dzięki temu placówka medyczna może udostępnić konkretne usługi i jeszcze przed realizacją wizyty poznać przewidywany czas jej trwania i sumę ewentualnych kosztów dla pacjenta. Dane mogą być edytowane jeszcze podczas i po zakończeniu wizyty (np. dodanie kolejnego przeprowadzonego badania w trakcie wizyty). Jeżeli podczas wizyty nie są świadczone żadne dodatkowe usługi rozliczenie wizyty sprowadza się tylko do potwierdzenia danych i podania sposobu płatności pacjenta.

Dzięki temu rozwiązaniu placówka medyczna może w pełni wykorzystać terminarze specjalistów, świadomie zarządzać dostępnością poszczególnych usług i jeszcze wygodniej rozliczać się z pacjentem.

Wygodna płatność internetowa PayU

System Aurero umożliwia płatność za pośrednictwem PayU. Płatność internetowa jest możliwa zarówno przy rejestracji wizyty on-line (np. za pośrednictwem Portalu Pacjenta), jak również po zarejestrowaniu się metodą tradycyjną. Pacjent podczas rejestracji on-line lub rejestrator medyczny przebywający w placówce mają możliwość wybrania nowego sposobu rozliczenia w ramach terminarza Aurero – rozliczenie on-line. Pacjent decydujący się na taką płatność otrzyma na swój adres mailowy / SMS link prowadzący do płatności on-line. W systemie pojawi się informacja o przetwarzaniu płatności, a po potwierdzeniu zostanie ona oznaczona jako zrealizowana.

Proste i wygodne dla pacjenta formy płatności za wizyty, takie jak PayU znacząco wpływają na szybkość obsługi rozliczeń, komfort personelu i samych pacjentów.

PayU to najpopularniejszy w Polsce system e-płatności zapewniający bezpieczeństwo procesowanych transakcji. To intuicyjne rozwiązanie, które pozwala na wdrożenie w pełni zdalnych wizyt telemedycznych.

Co zyskuje Twoja placówka medyczna dzięki integracji Aurero z PayU?

  • pełną realizację zdalnej opieki medycznej, łącznie z opłaceniem świadczenia telemedycznego;
  • wygodną formę rozliczeń za wizyty stacjonarne dla pacjentów korzystających z szybkich płatności online;
  • możliwość weryfikacji płatności za wizyty w jednym miejscu – w systemie Aurero, w przejrzystych raportach finansowych.

Automatyczne raportowanie Zdarzeń Medycznych

Najnowsze wydanie Aurero 2.0 wzbogaca system o mechanizm automatycznego wysyłania Zdarzeń Medycznych do systemu P1. Przygotowane mechanizmy zarządzania umożliwiają automatyczne ustawienie wysyłki Zdarzeń Medycznych z poszczególnych komórek organizacyjnych. Dowiedz się więcej korzystając z naszego poradnika.

Integracja z systemem contact center Thulium

Aurero jako pierwsze oprogramowanie dla placówek medycznych zostało zintegrowane z systemem contact center, Thulium. Rozwiązanie to znacznie ułatwi pracę rejestracji medycznej.

  • Centrala telefoniczna pozwala na natychmiastowe rozpoznanie pacjenta dzwoniącego do placówki.
  • Wszystkie niezbędne do optymalnej obsługi dzwoniącego pacjenta informacje zostaną pobrane z bazy.
  • Od razu na poziomie terminarza rejestracja medyczna zyskuje wgląd do ostatnich wizyt, otwartych zgłoszeń oraz możliwość rezerwacji wybranego terminu.

Odkryj nowoczesne rozwiązania dla rejestracji medycznej. Dzięki modułowi rejestracji personel rejestracji skróci czas rozmowy, a obsługa zyska na jakości.

Dołącz do najszybciej rozwijającego się oprogramowania medycznego w Polsce

System Aurero jest oparty o chmurę obliczeniową. Można go uruchomić w każdej lokalizacji i z dowolnego urządzenia. Dzięki temu  możemy elastycznie go rozwijać i dostosowywać do dynamicznie zmieniających się trendów e-usług medycznych oraz prawodawstwa. Aktualizacje odbywają się w pełni automatycznie, bez angażowania personelu placówki medycznej.

Zapraszamy do wypróbowania oprogramowania Aurero całkowicie bezpłatnie oraz kontaktu z naszymi specjalistami w celu prezentacji poszczególnych funkcjonalności.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/magdalena-simko/30min?month=2024-07
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.