2.4.2019

Oprogramowanie dla fizjoterapii

Wróć do wszystkich wpisów

System Aurero usprawni pracę przychodni fizjoterapeutycznej na miarę XXI wieku. Istnieje mnóstwo ułatwień i udogodnień płynących z korzystania z Aurero zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pacjentów. W jaki sposób zaoszczędzić czas, zyskując przy tym pieniądze?

Oprogramowanie dla fizjoterapii

Jakie powinno być najlepsze oprogramowanie nie tylko dla fizjoterapeutów, ale generalnie dla całej branży medycznej? Proste w obsłudze, funkcjonalne i mobilne. Nie ma nic gorszego, niż fatalny interfejs, powodujący chęć jak najszybszego wyjścia z programu. Chociaż, gdyby się tak zastanowić, to jeszcze gorszą rzeczą może być brak podstawowych funkcji lub przeładowanie takimi, które nic konstruktywnego nie wnoszą. Dodatkowo jeśli nie możemy zarządzać przychodnią online, to w zasadzie nadal tkwimy w XX wieku. Czym zatem wyróżnia się Aurero i dlaczego jest to świetne oprogramowanie dla fizjoterapii?

Szybkie planowanie cykli zabiegowych

Prawdziwa zmora rehabilitantów. Długie wyszukiwanie wolnych terminów dla pacjenta. Zwłaszcza, gdy nie jest to pojedyncza wizyta, ale cykl różnych zabiegów. Aurero szybko i sprawnie wyszuka wolne terminy. Nawet jeżeli pacjent przyjdzie niezapowiedziany umówić się na cykl zabiegów (np. ze skierowaniem), rejestracja błyskawicznie będzie mogła zaproponować najdogodniejsze terminy. Kilka zabiegów w jednym cyklu? Żaden problem. System wykonuje symulację wolnych terminów, pomija niektóre dni, jak np. weekendy czy święta, pomaga także w zapisach “na cito”.

Przypomnienia o zabiegach SMS

Bo nikt nie lubi tracić czasu. Wszyscy żyjemy dosyć intensywnie. Zabiegani są zarówno lekarze, jak i pacjenci. Powiadomienia SMS to prosta rzecz, dzięki której zyskasz czas i pieniądze. Pacjenci zwyczajnie zapominają o umówionych dawno temu wizytach. SMS wysłany z odpowiednim wyprzedzeniem sprawi, że będziemy mieli 100% pewność, czy wizyta jest aktualna. Jeśli nie – będziemy mieli czas na to, by załatać odwołany zabieg.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna dla fizjoterapeutów

Aurero to także gotowa Elektroniczna Dokumentacja Medyczna do Twojej przychodni i gabinetu. Korzystając z naszego oprogramowania, nie musisz korzystać z żadnego innego. Znajdziesz tu wszystko to, co istotne dla Twojego biznesu.

Rozliczenia pacjentów komercyjnych

Problemy z rozliczaniem transakcji? Nie z Aurero. Z nami bez problemu podzielisz płatności w sposób wygodny dla siebie i pacjenta. Przyznajesz zniżki, rabaty?  Chcesz monitorować to, skąd pacjenci do Ciebie trafiają? To wszystko znajdziesz w naszym programie. Potrzebujesz rozbudowanych raportów? Program zbiera wszystkie dane, dzięki czemu masz wgląd do istotnych danych w każdym momencie.

Raporty i rozliczenia z NFZ

Zacznij komfortową współpracę z NFZ. Dotychczasowe narzędzia nie oferowały integracji z NFZ. Skończ z niekończącym się klikaniem w starych programach do rozliczeń z NFZ i zacznij sprawnie się rozliczać. Oszczędź czas dzięki nowoczesnym mechanizmom Aurero i zyskaj pewność rozliczeń dzięki wbudowanym mechanizmom kontroli danych. W tym module znajdziesz wszystko to, co niezbędne do prawidłowych rozliczeń z NFZ:

  • Automatyczne sprawdzanie statusu eWUŚ
  • Dostosowywanie recept
  • Procedury POZ
  • Wiele, wiele innych. Pełną gamę funkcji możesz zobaczyć, klikając tu

Rejestracja on-line

Jako jedyni umożliwiamy rejestrację pacjentów na cykle zabiegowe oraz na pojedyncze wizyty. Oczywiście mamy pełną kontrolę. Sami ustawiamy, które terminy będą dla pacjentów prywatnych/NFZ i które w ogóle będą dostępne z poziomu rejestracji online.

Zgodność z RODO

Nowelizacja prawa dotyczącego ochrony danych osobowych nie daje spać wielu osobom.

Zacznij korzystać z Aurero i przestań się zastanawiać jak dostosować swoją pracę do obowiązującego prawa – nasze oprogramowanie spełnia najwyższe standardy bezpiecznego przetwarzania danych osobowych wliczając w to śledzenie dostępów użytkowników do konkretnych danych czy rozbudowane formularze zgody pacjentów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo Aurero jest dla nas priorytetem.
Dokładamy wszelkich starań by nasze oprogramowanie było zabezpieczone z wykorzystaniem najwyższych standardów wliczając w to zabezpieczenia systemowe, organizacyjne i fizyczne naszych serwerów. Wszystkie dane są szyfrowane w oparciu o najnowsze algorytmy, kopie zapasowe wykonywane są w trybach LIVE oraz interwałach 30 minutowych na kilka sieci serwerów zapewniając ciągłą dostępność do danych.

Zainteresowaliśmy Cię? Wybierz wygodny plan i skorzystaj z 14-dniowego okresu próbnego. Bez podpinania karty, bez żadnych zobowiązań.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.