8.1.2022

Oferta “Łatwy start” od Aurero – pakiet 15 godzin kompleksowej pomocy dedykowanego konsultanta BEZPŁATNIE do 28.02.2022

Wróć do wszystkich wpisów

W Aurero komfort użytkowników jest dla nas priorytetem. Wiemy, że wybór systemu dla podmiotu to ważna decyzja dlatego wspieramy naszych Klientów na etapie wdrożenia.

W lutym uruchamiamy ofertę dedykowanego konsultanta dla wszystkich nowych Klientów, którzy do 28.02.2022 zdecydują się na roczną subskrypcję!

15 godzin kompleksowej pomocy dedykowanego konsultanta pozwala na bezproblemowe i płynne wdrożenie oprogramowania medycznego w każdej placówce medycznej. Przez okres 30 dni placówka może bezpośrednio kontaktować się z naszym specjalistą lub zlecać zdalną konfigurację systemu.

Dzięki temu wszystkie funkcjonalności oprogramowania medycznego Aurero mogą zostać od samego początku wykorzystane w optymalny sposób. Bez obciążania personelu placówki, nasz specjalista będzie wsparciem w konfigurowaniu systemu, EDM, terminarzy, integracji z portalem ZnanyLekarzy oraz PayU, drukarką fiskalną, terminalem płatniczym, EWUŚ i wdrożeniem wszystkich innych wybranych modułów.

Skorzystaj z oferty “Łatwy start” decydując się na roczną subskrypcję do końca miesiąca i zyskaj:

  • 15% rabatu za każdego użytkownika systemu Aurero;
  • Pakiet 15 godzin kompleksowej pomocy dedykowanego konsultanta na okres 30 dni w cenie 1500 zł za darmo!

Wypróbuj aplikację Aurero bezpłatnie już teraz i zamów subskrypcję do końca miesiąca!

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/magdalena-simko/30min?month=2024-07
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.