16.2.2022

Nowy raport do wygodnego zarządzania rozliczeniami usług z firmami ubezpieczeniowymi i innymi Partnerami w Aurero Analytics

Wróć do wszystkich wpisów

W ramach rozwoju raportów i podsumowań finansowych w Aurero udostępniamy kolejny zbiór danych finansowych porządkujących i usprawniających codzienną pracę managera placówki medycznej.

Posiadasz pacjentów, których koszty realizacji usług medycznych pokrywają w pełni lub współfinansują firmy zewnętrzne, tak zwani Partnerzy?

Współpracujesz z wieloma firmami partnerskimi, takimi jak firmy ubezpieczeniowe albo sąsiedzkie, zaprzyjaźnione placówki medyczne dla których wykonujesz codzienne świadczenia medyczne?

Potrzebujesz bieżącej formy rozliczenia finansowego z każdym z partnerów, z możliwością ustanowienia niezależnych sposobów definiowania rozliczeń?

Nowy raport dostępny w Aurero jest właśnie dla Ciebie!

Stwórz elastyczny sposób rozliczeń w ramach Aurero w 3 prostych krokach:

1. Zdefiniuj cennik usług dla każdego Partnera.

W ramach Aurero możesz ustawić niezależne cenniki i kombinacje cenowe dla poszczególnych usług biorąc pod uwagę m.in. Partnera z którym połączone jest świadczenie danej usługi. Cenniki te różnią się od bazowych, mogą mieć określone inne kwoty należne od pacjenta czy Partnera, ale też inne np. procentowe lub kwotowe wynagrodzenie dla lekarza świadczącego daną usługę / badanie. Dopasuj najlepsze rozwiązanie dla swojej placówki medycznej i ciesz się bezbłędnym rozliczaniem ze swoimi Partnerami.

2. Świadcząc usługi medyczne dla określonego pacjenta wskaż firmę partnerską współpracą lub opłacającą całość należności za jego wizytę.

3. Wygeneruj raport obrazujący szczegółowe rozliczenie dla Partnera:

  • w określonym przez Ciebie czasie;
  • dla określonych firm partnerskich;
  • z oznaczonymi wizytami konkretnych pacjentów (imię i nazwisko oraz wykonana usługa);
  • z uwzględnieniem współpłatności (wpłat bieżących pacjenta i należnych rozliczeń za usługi od Partnera);
  • z możliwością przesłania gotowych raportów do zewnętrznych edytorów danych.

Korzyści dla Twojej placówki:

  • wielopłaszczyznowy mechanizm ustalania cenników dla konkretnych firm Partnerskich – elastyczny i umożliwiający dostosowanie do Twoich potrzeb;
  • potwierdzaj listy realizowanych świadczeń medycznych dla konkretnych usług i pacjentów Twoich Partnerów;
  • szybki i sprawnie rozliczaj swoje należności od firm partnerskich w dowolnym miejscu i czasie;
  • kontroluj bieżącą współpracę z firmami partnerskimi;
  • wygodnie zarządzaj cennikami usług dla wybranych firm partnerskich – ogranicz błędy i niedomówienia.

Podejmuj świadome decyzje biznesowe w oparciu o rzetelne dane z raportów Aurero Analitycs. Rozliczaj się wygodnie z pacjentami oraz Twoimi Partnerami. Zyskaj błyskawiczny wgląd do wszystkich najważniejszych statystyk finansowych placówki. Wypróbuj kompleksową aplikację medyczną Aurero bezpłatnie już teraz.

Tylko do końca miesiąca decydując się na roczną subskrypcję skorzystasz z oferty “Łatwy start” – bezpłatny pakiet 15 godzin kompleksowej pomocy dedykowanego konsultanta oraz 15% rabatu za każdego użytkownika systemu. Kliknij i sprawdź szczegóły promocji.


Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/magdalena-simko/30min?month=2024-07
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.