9.7.2019

Lipiec miesiącem zmian dla świadczeniodawców NFZ

Wróć do wszystkich wpisów

Od 1 lipca nastąpiła zmiana dla świadczeniodawców ws. raportowania list oczekujących do NFZ. Zgodnie z treścią nowelizacji zmieni się częstotliwość sprawozdawania kolejek – świadczeniodawcy mają przekazywać dane o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia w każdy dzień pracy przychodni zgodnie ze stanem obowiązującym na dzień poprzedni.

Zmiana legislacyjna zmieniła również w znaczący sposób obowiązki dotyczące prowadzenia i sprawozdawania list oczekujących. Kolejki przestały już być częścią dokumentacji medycznej i weszły w skład harmonogramu świadczeń.

Co te zmiany oznaczają dla przychodni?

Każdego dnia rano należy wygenerować i wysłać do NFZ raport obejmujący kolejki osób oczekujących do poradni specjalistycznych (AOS).

Nie chcesz tracić czasu na ciągłe zmiany prawne i kolejne obowiązki narzucane przez NFZ?Uruchom Aurero, które automatycznie wyśle wszystkie niezbędne raporty i zaoszczędzi Twój cenny czas.

Dowiedz się więcej o rozliczeniach NFZ przez Aurero

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.