10.2.2020

Liczne integracje systemu Aurero, czyli wielozadaniowa platforma dla przychodni

Wróć do wszystkich wpisów

Integracje systemu Aurero

System Aurero to wielozadaniowa platforma dla przychodni, którą można łatwo zintegrować ze wszystkimi narzędziami, z jakich korzystają jej użytkownicy. To spore ułatwienie. Eliminuje konieczność korzystania z wielu różnych programów, logowania się w wielu miejscach jednocześnie i niepotrzebnego rozproszenia danych. To również oszczędność czasu, który byłby poświęcany na przepisywanie danych pomiędzy programami.

Integracje systemu Aurero  pozwalają użytkownikom na efektywną pracę w jednym systemie.
Aurero zbiera dane z kilku narzędzi, czyniąc pracę personelu z systemem bardziej uporządkowaną i mniej czasochłonną.

Z jakimi narzędziami jest zintegrowane Aurero?

ZnanyLekarz

To popularna platforma umożliwiająca rejestrację wizyt online wraz z możliwością śledzenia opinii o lekarzach. Integracja Aurero i platformy ZnanyLekarz jest niezbędna, aby naszym użytkownikom pracowało się komfortowo. Wielu lekarzy korzysta z rejestracji wizyt poprzez ten znany portal. Jego integracja z terminarzem to doskonałe udogodnienie.

Lekarz.Center

To nasza wszechstronna platforma dla pacjentów. Na platformie Lekarz.Center pacjenci mogą umawiać wizyty online (nawet podczas dni wolnych i w godzinach nocnych, kiedy to najwięcej pacjentów umawia swoje wizyty) oraz dodawać opinie o lekarzach po odbytej wizycie.  Jest to również miejsce, w którym pacjenci mogą odbywać zdalne telekonsultacje.

Platforma P1

To właściwie cały system e-Zdrowia w Polsce, który umożliwia wystawianie e-recept, e-skierowań i e-zleceń.  Integracja pozwala na dostęp do platformy P1 za pomocą systemu Aurero. Lekarze Twojej przychodni nie muszą logować się w wielu miejscach jednocześnie, aby wystawić receptę.

Narodowy Fundusz Zdrowia

Integracja Aurero z NFZ to najważniejsza z integracji dla POZ oraz placówek, które świadczą usługi medyczne refundowane przez NFZ. Integracja pozwala na zautomatyzowanie rozliczeń, aby były dostarczane bezpiecznie i zawsze na czas do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Laboratoria diagnostyczne

Laboratoria współpracujące z placówką medyczną można zintegrować z Aurero, dzięki czemu wyniki pacjentów będą szybko dostępne dla lekarzy. Współpracujemy z największymi laboratoriami w Polsce.

Centrala telefoniczna VOIP

Ta integracja to poprawa jakości obsługi pacjentów. Rejestracja pacjentów i cała komunikacja z pacjentami są znacznie usprawnione. Rozpoznawanie dzwoniących pacjentów, zapowiedzi głosowe, kolejkowanie połączeń oczekujących, automatyczne oddzwanianie, smsy do pacjenta podsumowujące rozmowę… to tylko część tego, co oferuje nasza centrala telefoniczna.

Drukarki fiskalne

Zintegrowane z Aurero znacznie przyspieszają obsługę rozliczeń pacjentów.

Terminale płatnicze

W pełni zinegrowane z Aurero. Wystarczy jedno kliknięcie, przyłożenie karty przez pacjenta i płatność jest zrealizowana. Nie ma potrzeby wpisywania kwoty ręcznie.

Tablety

Integracja z tabletami pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń w przychodni. Nie potrzebne jest dodatkowe miejsce na dokumenty wygenerowane elektronicznie, z elektronicznym podpisem pacjenta. Ankiety, formularze, zgody generowane jednym kliknięciem i podpisywane przez pacjenta na tablecie – to nowoczesna i funkcjonująca z duchem ekologii służba zdrowia.

Co zyskujesz dzięki integracjom Aurero?

  • Szybkie logowanie w jednym miejscu, za pomocą tylko jednego hasła to oszczędność czasu i wygoda
  • Uporządkowana przestrzeń do pracy
  • System szyty na miarę potrzeb użytkownika – nieskończone możliwości rozbudowy systemu Aurero według potrzeb użytkownika dzięki elastycznej architekturze platformy Aurero
  • Dodatkowe ścieżki pozyskiwania pacjentów (VOIP, ZnanyLekarz, Lekarz.Center)
  • Maksymalne ułatwienie codziennych czynności personelu, zgodnie z potrzebami

Dowiedz się więcej o integracjach systemu Aurero.

Integracji Aurero będzie znacznie więcej

Stale poszerzamy asortyment narzędzi zintegrowanych z systemem Aurero. Jako nasz klient, możesz również skorzystać z naszej oferty dostosowania aplikacji do Twoich oczekiwań i zgłosić potrzebę integracji Aurero z  narzędziem, z którego korzysta personel Twojej przychodni.

Dzięki licznym integracjom systemu Aurero osiągamy bowiem jeden z naszych najważniejszych celów, jakim jest komfort i oszczędność czasu użytkowników naszej aplikacji.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.