18.11.2021

Jak oprogramowanie Aurero pomaga klinikom medycyny estetycznej?

Wróć do wszystkich wpisów

Oprogramowanie Aurero jest wszechstronnym narzędziem dla przychodni oraz klinik wszystkich specjalizacji medycznych. Poszczególne moduły oraz funkcjonalności kompleksowo pokrywają cyfrowe potrzeby klinik dermatologicznych. Po konsultacjach z naszymi partnerami z branży medycyny estetycznej, wskazujemy najbardziej przydatne funkcje systemu Aurero dla tej specjalizacji.

Twoja placówka oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii? Sprawdź jak aplikacja Aurero pomoże Twojej kadrze w codziennej pracy!

Zdobądź więcej pacjentów dzięki rejestracji wizyt online i przejrzystemu terminarzowi graficznemu

Wychodzimy z prostego założenia – im więcej dróg do Twojej placówki, tym większa szansa umówienia wizyty. Rejestracja medyczna nie może odebrać każdego połączenia, a i godziny pracy muszą uwzględniać czas odpoczynku oraz dni ustawowo wolne. Właśnie dlatego uruchomienie rejestracji online jest doskonałym uzupełnieniem pozostałych dróg kontaktu z Twoją kliniką.

W systemie Aurero szybko i prosto uruchomisz Portal Pacjenta. W pełni dostosujesz jego wygląd do szaty graficznej swojej marki. Intuicyjny i przejrzysty terminarz pozwoli klientom w komfortowy sposób umawiać wizyty, a Twojemu personelowi na swobodne zarządzanie harmonogramem oraz dodawaniem usług do wizyt.

Portal Pacjenta pozwala na rejestrację wizyt 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wizyty automatycznie dodają się do harmonogramu pracy. To wygoda pracy i oszczędność czasu oraz więcej zarejestrowanych pacjentów.

Zautomatyzuj pracę swojej placówki i zyskaj więcej czasu!

Automatyzacja procesów pozwala zoptymalizować pracę klinik medycyny estetycznej na wielu poziomach. To znaczące ułatwienie dla rejestracji oraz zapewnienie sprawnej obsługi pacjentów.

W systemie Aurero możesz uruchomić automatyczne przypomnienia SMS o wizytach oraz ewentualnych zmianach w terminarzu. W ten sposób będziesz mieć gwarancję, że nikt nie zapomni o umówionym badaniu czy zabiegu. To nie tylko bardziej skuteczna komunikacja, lecz również renoma nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej troszczącej się o dobro pacjentów.

Dzięki własnym szablonom wizyt oraz formularzom dokumentów zmniejszysz obciążenie personelu pracami administracyjnymi. Uważamy, że specjaliści medycyny estetycznej nie powinni mierzyć się z biurokracją, tylko z faktycznymi potrzebami pacjentów. Właśnie dlatego po pierwszej konfiguracji Aurero wybierasz tylko typ wizyty, a potrzebne informacje wczytują się samoczynnie. Dodanie elementów identyfikacji wizualnej Twojej kliniki zapewni spójność z Twoją marką i sprawi, że Twoja placówka zostanie lepiej zapamiętana.

Jeżeli Twoja klinika oferuje usługi podlegające obowiązkowi raportowania Zdarzeń Medycznych, nie musisz się tym martwić.

System Aurero automatycznie wyśle informacje do Platformy P1 po zakończeniu wizyty.

Wygodne rozliczanie usług medycyny estetycznej z modułem finansowym Aurero

Wszechstronna funkcjonalność rozliczeń wizyt w Aurero sprawia, że Twoja placówka może efektywniej zarządzać swoimi finansami, a pacjent może płacić w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Z zakładki terminarza jednym kliknięciem odnajdziesz nieopłacone wizyty. Przy rozliczeniu w prosty sposób dodasz usługi, badania czy produkty. Określisz rabaty na poszczególne pozycje lub wykorzystasz kod rabatowy. Pacjent może dokonać płatności za pomocą gotówki, karty, przelewu lub salda, a także płatności internetowych PayU.

Integracja z drukarką fiskalną pozwoli Ci na szybkie i wygodne rozliczanie dowolnej płatności bezpośrednio z poziomu systemu Aurero.

Bądź dostępny wszędzie, czyli integracja z portalem ZnanyLekarz

ZnanyLekarz.pl to największy w Polsce serwis internetowy umożliwiający rezerwację wizyt online. System Aurero pozwala na wygodną, szybką i BEZPŁATNĄ integrację z portalem. Dzięki temu synchronizacja grafików i rezerwacji odbywa się automatycznie.

Przeczytaj opinię o wdrożeniu oprogramowania Aurero w klinice medycyny estetycznej Primoderm

Raporty zbiorcze pozwalające na optymalizację pracy placówki medycyny medycznej

Raporty zbiorcze w systemie Aurero to potężne narzędzie analityczne pozwalające na żywo obserwować wszystkie zmienne związane z pracą przychodni. Dzięki nim łatwo sprawdzisz: jakie usługi są najczęściej wybierane przez Twoich pacjentów, jakie są główne źródła wizyt, wyniki poszczególnych lekarzy czy specjalizacji, zestawisz przychody do poprzedniego tygodnia, miesiąca albo 48 dni wstecz.

Kliknij i dowiedz się więcej o raportach zbiorczych w systemie medycznym Aurero.

Automatyczne aktualizacje oraz długofalowe wsparcie pomocy technicznej

Twój komfort pracy jest dla nas najważniejszy, dlatego zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy naszych specjalistów, a aktualizacje odbywają się automatycznie! Bez żadnych kosztów wdrożeń i angażowania personelu technicznego. Dzięki temu nasi partnerzy są zawsze na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem e-usług medycznych w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu poprzez chat w czasie rzeczywistym lub do umówienia indywidualnych konsultacji ze specjalistami Aurero. Umów najdogodniejszy termin za pomocą kalendarza online.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.