16.9.2021

Dożywotnie wsparcie techniczne i bezpieczeństwo, czyli oprogramowanie medyczne w chmurze

Wróć do wszystkich wpisów

Aurero to oprogramowanie medyczne dostarczane w modelu SaaS (ang. software as a service, czyli oprogramowanie jako usługa). Taka forma dystrybucji przynosi znaczne ułatwienia oraz korzyści wszystkim użytkownikom systemu. Począwszy od migracji danych, przez wsparcie techniczne i automatyczne aktualizacje, aż po realny wpływ na rozwój programu.

Czym jest oprogramowanie w chmurze?

Program w chmurze obliczeniowej jest uruchamiany na infrastrukturze dostawcy, tj. z wykorzystaniem jego sieci, serwerów oraz pamięci. Aplikacja uruchamiana jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub klienta. Oznacza to, że użytkownik nie musi martwić się o instalację lub problemy techniczne swojego sprzętu komputerowego. Uzyskuje zdalny dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia, a to usługodawca jest odpowiedzialny za jego stabilność oraz aktualizacje.

Jakie są  najważniejsze zalety oprogramowania w chmurze?

  • Szybkie i opłacalne wdrożenie systemu w Przychodni

Dzięki takiemu modelowi użytkownicy oprogramowania medycznego Aurero nie muszą obawiać się kosztownych wdrożeń. Wybierają jeden z elastycznych planów abonamentowych, przekazują dane dostępowe pracownikom i mogą przejść od razu do pracy.

  • System zawsze zgodny z aktualnymi wymogami dla Placówek Medycznych

Zdalne oprogramowanie medyczne to również automatyczne aktualizacje. Aurero odpowiada za bezpieczeństwo danych, dostosowuje funkcjonalności do zmieniającego się ustawodawstwa w Polsce (jak choćby w przypadku obowiązku raportowania zdarzeń medycznych, który niedawno wszedł w życie) i dodaje nowości, aby placówki medyczne mogły być zawsze na czasie i skupić się na swojej działalności.

  • Pełne wsparcie Działu Customer Success podczas wdrożenia i użytkowania

Ideą Aurero jest, aby oprogramowanie pozwalało kompleksowo optymalizować wszystkie zadania nawet największych podmiotów medycznych. Użytkownicy nie powinni tracić czasu na konfigurację systemu czy sprzętu.

Jeżeli korzystasz już z innego oprogramowania medycznego, to nasz zespół zupełnie bezpłatnie może przeprowadzić migrację danych do systemu Aurero.

Wielokrotnie już pisaliśmy o korzyściach oprogramowania medycznego w chmurze i podpowiadaliśmy na jakich elementach warto się skupić przy wyborze najlepszego rozwiązania dla podmiotów medycznych. Zapraszamy do tych artykułów po więcej informacji.

Pierwsze kroki w systemie medycznym Aurero

Oprogramowanie Aurero umożliwia całkowicie niezobowiązujące i bezpłatne wypróbowanie jego funkcjonalności. Wystarczy wybrać jeden z elastycznych planów lub wypełnić poniższy formularz.

Wierzymy, że komfort pracy personelu przekłada się na jeszcze lepszą jakość usług medycznych. Wejdź do świata e-medycyny już dziś!

Dbamy by użytkownicy systemu od samego początku mieli komfortowe wsparcie. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w sprawie wdrożenia, zbada potrzeby i doradzi jakie moduły mogą pomóc w osiągnięciu wyznaczonych celów.

System medyczny Aurero jest nieustannie rozwijany, aby praca w nim stawała się jeszcze bardziej intuicyjna. Obecnie rozwijamy system o zautomatyzowane samouczki, oprowadzające użytkownika po wszystkich modułach i uczące, jak z nich właściwie korzystać. Dzięki temu każdy nowy pracownik będzie mógł od razu łatwiej poruszać się po wszystkich funkcjonalnościach. Na bieżąco uzupełniamy również bogatą bazę wiedzy z wygodną wyszukiwarką tematów oraz podziałem na kategorie, m.in. Szybki start, Perspektywa Lekarza, Przychodnia czy Badania kliniczne.

Zawsze możesz liczyć na specjalistów Aurero!

Dział Customer Success Aurero to zespół doświadczonych specjalistów dbających o użytkowników systemu każdego dnia.

W Dziale Customer Success Aurero:

  • przeprowadzisz migrację danych z poprzednich systemów teleinformatycznych;
  • uzyskasz wsparcie w problemach technicznych;
  • otrzymasz wskazówki dla użytkowników, jak efektywnie wykorzystywać możliwości systemu;
  • umówisz się na dodatkowe szkolenia z obsługi systemu;
  • przekażesz swoje swoje sugestie dotyczące usprawnienia pracy systemu i dalszego rozwoju.

Za pośrednictwem kalendarza online możesz zamówić kontakt lub prezentację z Michałem Ziębą, naszym Customer Success Engineer. Michał nie tylko przyjmie od Ciebie zgłoszenie i pomoże w obsłudze systemu, ale może wykonać pogłębioną weryfikację problemu. Twoje uwagi natychmiast trafią do działu IT, a niektóre błędy – jak choćby pilne zmiany w bazie leków – mogą zostać naprawione od ręki. Również od niego możesz dowiedzieć się więcej o możliwości indywidualnych szkoleń.

Z supportem Aurero możesz się również kontaktować za pomocą wygodnego chatu dostępnego na stronie. Nasi specjaliści czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. Zespół jest na bieżąco ze zmianami ze świata medycznego, które zostały wprowadzone, bądź są planowane do wprowadzenia. W ten sposób możesz również przekazać swoje swoje sugestie dotyczące usprawnienia pracy systemu i dalszego rozwoju. Jesteśmy partnerami dla placówek medycznych, dlatego wspólnie rozwijamy system Aurero!

Placówki medyczne powinny pracować w chmurze!

Rynek oprogramowania na przestrzeni ostatnich kilku lat zmienił się diametralnie. Jeszcze dekadę temu program należało “załadować” do pamięci komputera. Niezależnie od formy dystrybucji, czy to z nośnika, czy pobierając go z internetu. Użytkownik samodzielnie musiał dokonywać instalacji, aktualizacji, a w razie problemów korzystać z pomocy informatyków. Dziś, takie programy jak Aurero, są nieustannie rozwijane, a co więcej, aktualizacje nie wymagają żadnego zaangażowania użytkowników. Ponadto, odbiorcy mogą mieć wkład w udoskonalenie systemu, dzięki czemu odpowiada on lepiej ich realnym potrzebom.

Efektywne użytkowanie każdego systemu w chmurze zapewnia dział Customer Success. W Aurero jego dostępność jest integralną częścią usługi. Jest to nie tylko pomoc techniczna, ale przede wszystkim stałe wsparcie użytkownika w obsłudze systemu.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.