8.4.2020

Dofinansowanie NFZ na zakup oprogramowania Aurero

Wróć do wszystkich wpisów

Mamy dobrą wiadomość dla każdego właściciela placówki medycznej, który chce świadczyć opiekę medyczną na najwyższym poziomie. NFZ wspiera informatyzację służby zdrowia i umożliwia uzyskanie dofinansowania do oprogramowania. Specjalnie dla Was zebraliśmy informacje o dofinansowaniu NFZ, aby ułatwić Wam skorzystanie z tej wartej uwagi możliwości.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 27/2020/DEF z dnia 28 lutego br. opublikowanym przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, wszyscy świadczeniodawcy, posiadający w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. ważną umowę na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) mogą wystąpić do NFZ o dofinansowanie informatyzacji swoich placówek.

Jaką kwotę możesz odzyskać dla Twojej placówki?

Uzyskasz zwrot do 80% poniesionych wydatków w kwocie nieprzekraczającej 6504 zł (netto). To bardzo dobra wiadomość! Możesz otrzymać zwrot w kwocie aż 6,5 tys!

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania NFZ i zyskać zwrot poniesionych kosztów w możliwie najwyższej kwocie, warto abyś rozważył subskrypcję Aurero roczną lub dłuższą – wówczas zyskujesz najwięcej.

Jeśli planujesz rozwój swojej placówki, możesz zdecydować się na wykupienie dostępu dla przyszłych użytkowników. W ten sposób wykorzystasz dostępną okazję w stu procentach.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z dofinansowania?

  1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie internetowej  lub poprzez czat na stronie. Możesz też napisać wiadomość e-mail: kontakt@aurero.com lub zadzwonić: tel. 22 263 0 263
  2. Jeśli przed zakupem chcesz przetestować za darmo Aurero w ciągu 14 dni, rozpocznij okres próbny.
  3. Zdecyduj, na jaki okres chcesz wykupić subskrypcję oprogramowania Aurero oraz dla ilu lekarzy chciałbyś uzyskać dostęp do aplikacji.
  4. Sfinalizuj zakup poprzez podpisanie umowy i dokonanie płatności.
  5. Najpóźniej do 31 grudnia 2020 roku złóż we właściwym Oddziale NFZ wniosek o udzielenie dofinansowania. Szczegółowe informacje na temat wymogów dotyczących wniosków dostępne są bezpośrednio w Zarządzeniu Prezesa NFZ oraz w Zarządzeniu Prezesa NFZ z 12.03.2020 r.

Możesz uzyskać zwrot poniesionych kosztów do kwoty

6500 zł netto

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości dofinansowania NFZ
i uzyskaj zwrot kosztów za zakup oprogramowania Aurero!

Nie zwlekaj!

Dofinansowanie udzielane jest wyłącznie do wyczerpania środków przyznanych wskazanemu Oddziałowi NFZ.

Pamiętaj, że wnioski o uzyskanie dofinansowania z NFZ można składać do końca bieżącego roku, jednak rozpatrzenie i zatwierdzanie wniosków następuje według kolejności ich wpływu do określonego Oddziału NFZ.

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z formalnościami prowadzącymi do uzyskania dofinansowania – zwróć się do nas, pomożemy Ci!

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.