5.5.2022

Co warto wiedzieć o integracjach w systemie Aurero? Odpowiadamy na pytania.

Wróć do wszystkich wpisów

Podczas kwietniowego webinaru “Jak integracja innowacyjnych narzędzi wspiera codzienną pracę i rozwój placówek medycznych”, Marta Niezgoda, Product Owner w Aurero oraz ekspert w dziedzinie digitalizacji w ochronie zdrowia opowiedziała o filozofii “open source”, zgodnie z którą tworzony jest system Aurero. Podczas webinaru skupiliśmy się na możliwościach i korzyściach płynących z integracji oprogramowania medycznego z innymi narzędziami, jakie personel medyczny wykorzystuje w swojej pracy.

Co warto wiedzieć o integracjach?

Zebraliśmy pytania uczestników webinaru i odpowiadamy na nie, aby jeszcze bardziej przybliżyć temat integracji rozwijanych w systemie Aurero.

 • Jakie funkcjonalności poza odbieraniem połączeń telefonicznych zyskam dzięki integracji Aurero z VOIP?
  Wiele rozwiązań dostępnych jest z poziomu samego rozwiązania typu Contact Center czy VOIP: kolejkowanie telefonów przychodzących i informacja o liczbie pacjentów oczekujących na linii, zapisywanie połączeń nieodebranych w celu późniejszego oddzwaniania, raporty mierzące skuteczność operatorów telefonicznych – to działania niezależne. Stawiamy na integrację, realizujemy najważniejsze połączenie między systemami tak aby operator miał łatwość obsługi, a pacjent nie czekał długo na zarejestrowanie.

 • Czy w ramach telekonsultacji zrealizowanych również należy wysyłać do P1 informacje o zdarzeniach medycznych?
  Obowiązek przekazywania do SIM danych dotyczących zdarzenia medycznego dotyczy wszystkich usługodawców” i tych realizujących świadczenia medyczne w ramach NFZ i tych działających komercyjnie, niezależnie od rodzaju wizyty: stacjonarna czy zdalna.

 • Czy można w Aurero ustawić SMSy wychodzące tylko do pacjentów z wizyt komercyjnych?
  Tak, mechanizm zarządzania wysyłką SMS pozwala na ustawienie szczegółowe, do jakich typów wizyt będą wysyłane SMSy, z podziałem na komercję i wizyty realizowane w ramach kontraktu z NFZ.

 • Jakie są koszty wysyłania SMSów z systemu? Czy SMS są oznaczane, że nadawcą jest placówka medyczna?
  W ramach planowania wysyłki SMS zarządzający placówką medyczną może sam ustawić stałe parametry takie jak: nazwa nadawcy i podpis pod wiadomością dla pacjentów. Koszty jednostkowe wysyłki SMS zależą od liczby wysłanych wiadomości, ale oscylują w przedziale 10-13 gr za SMS.

 • Czy możliwe jest zintegrowanie innych systemów VOIP jak np. medidesk? W jakim zakresie?
  Integracje z systemami zewnętrznymi, zwiększające komfort pracy użytkowników są dla nas priorytetowym kierunkiem rozwoju. Jesteśmy otwarci na kolejne integracje, w zakresie wspomagającym pracę użytkowników. W zakresie VOIP podstawowa integracja związana jest z synchronizacją danych pacjentów dzwoniących do placówki tak, aby operator od razu widział kto do niego dzwonił i mógł przejść płynnie do wyszukania terminów dla pacjenta.

 • Czym różni się omawiany podczas webinaru widget do udostępnienia rejestracji przez portal pacjenta?
  Widget jest uruchamiany na stronie internetowej placówki medycznej. Jest to podlinkowanie harmonogramu pracy danego lekarza, synchronizowane na bieżąco z terminarzem w Aurero.
  Portal Pacjenta natomiast jest niezależny od strony internetowej klienta, ale może zostać wizualnie do niej przystosowany, za pośrednictwem narzędzi umożliwiających konfigurację widoków w ramach Portalu. Na Portalu poza rejestracją do wybranych specjalistów mamy też możliwość opłacenia wizyty (PayU), realizacji konsultacji zdalnych, a także mamy podgląd wszystkich swoich wizyt a także np. dokumentów wystawionych na wizytach (recepty, skierowania).

Dlaczego tworzymy Aurero zgodnie z filozofią “open source”

Obecnie podmioty medyczne funkcjonują w czasach z ogromną ilością dostępnych narzędzi wspierających pracę personelu w każdym obszarze. Optymalizacji pracy potrzebuje zarówno personel medyczny, jak i administracyjny, czy obsługujący rejestrację pacjentów.

Rozwijamy system Aurero w taki sposób, by był otwarty na integracje z zewnętrznymi narzędziami wykorzystywanymi przez użytkowników. Otwarte API systemu to niemal nieograniczone możliwości jego integracji, a tym samym znaczne udogodnienie i usprawnienie pracy całego personelu przychodni.

Tworzymy nasz system w filozofii “open source”, aby placówki medyczne, które z niego korzystają mogły funkcjonować mądrze – w sposób skoordynowany i sprawny, dbając o pozytywne doświadczenie pacjentów.

Chcesz poznać wszystkie funkcjonalności systemu Aurero, które wspierają codzienną pracę w placówkach medycznych? Wypełnij poniższy formularz i umów prezentację systemu.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.