9.6.2020

Co nowego w Aurero w maju?

Wróć do wszystkich wpisów

Stale rozwijamy system Aurero, dodając nowe funkcjonalności. Doceniają to nasi użytkownicy, którzy dzięki nowym funkcjom, ułatwiającym pracę, rozwijają swoje placówki razem z nami. Poniżej opisujemy, jakie kluczowe funkcjonalności pojawiły się w Aurero w czasie ostatniego miesiąca.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Lekarz realizujący wizytę przy pomocy Aurero EDM ma od teraz możliwość dopisania zawartości szablonu do aktualnych danych wizyty oraz możliwość nadpisywania zawartości wizyty danymi z szablonu.

Dodaliśmy także możliwość zaplanowania kontaktu z pacjentem dla lekarza w EDM podczas trwania wizyty. W EDM pojawił się nowy przycisk “Zaplanuj kontakt”, po kliknięciu którego wybieramy datę oraz treść notatki:

Tak zaplanowany kontakt rejestracja widzi i może obsłużyć po kliknięciu przycisku “Otwórz listę” w panelu głównym:

Po więcej informacji o tym, w jaki sposób korzystać z nowo dodanej funkcjonalności, zapraszamy do poradnika w naszej bazie wiedzy.

Telemedycyna

W obszarze platformy telemedycznej Aurero pojawiły się dwie istotne zmiany.

  • Wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia kanału video, realizując tym samym naszą strategię maksymalizacji bezpieczeństwa ochrony danych w systemie.
  • Dodaliśmy również automatyczne przypomnienia SMS o wizycie telemedycznej, które lekarze będą mogli otrzymać na 30 minut przed zaplanowaną wizytą. Żeby włączyć przypomnienia, należy odnaleźć sekcję Oddział w zakładce Rejestracja Online/Ustawienia i kliknąć na wskazany niżej przycisk:

Zmiany te mają zapewnić najbardziej bezpieczny dostęp do wizyty od strony pacjenta oraz zabezpieczyć przed ewentualnym pominięciem terminu umówionej wizyty przez lekarza.

Manager eksportów

Umożliwiliśmy dostosowanie zawartości eksportowanych z systemu tabel z listą wizyt oraz listą pacjentów do formatów pdf, csv i xls. Dodajemy możliwość eksportu danych do tych formatów z kolejnych okien. Ustawienie zawartości poszczególnych plików możliwe jest po otwarciu sekcji Ustawienia eksportów w Ustawieniach głównych Aurero. Poniżej przedstawiamy aktualną listę widoków, które możemy wyeksportować.

Harmonogram per komórka NFZ

W placówkach posiadających umowę z NFZ możliwe jest utworzenie osobnych harmonogramów dla poszczególnych komórek organizacyjnych. Aby móc skorzystać z nowej opcji, należy ją włączyć w Ustawieniach głównych, w widoku Dane podstawowe. Przy tworzeniu grafiku dla nowego lekarza w Harmonogramie pracy, dla wizyt NFZ dostępna jest wówczas nowa opcja – Komórki organizacyjne. Można także dodawać wizyty względem wybranej komórki organizacyjnej przechodząc do Terminarz > Najbliższe terminy.

E-ZLA

W Aurero możliwe już jest wystawianie e-zwolnień. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, dostępnym w naszej bazie wiedzy.

Raporty

W raporcie zbiorczym Księga przyjęć pacjentów pojawił się nowy filtr niekompletne. Dzięki niemu użytkownik może dotrzeć do listy wizyt z niepełną dokumentacją.

Formularz wysłany pomyślnie !

Nasz zespół już pracuje nad

przygotowaniem Twojej wersji Aurero.

Już za chwilę (zazwyczaj zajmuje to do 5 minut) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje niezbędne do zalogowania się do swojej wersji demonstracyjnej.

W międzyczasie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dbamy o Twój cenny czas – jeśli chcesz porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes, wybierz dogodny termin spotkania klikając w poniższy link:

https://calendly.com/urszula-strybel/aurero-demo-tour?month=2024-02
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.